Praca zdalna – w oczekiwaniu na wejście w życie Tarczy Antykryzysowej

Niemalże wszyscy przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie RP oczekują aktualnie w napięciu, ale i z pewną nadzieją, na wejście w życie pakietu ustaw nazwanych Tarczą Antykryzysową. Również nasza kancelaria oczekuje pomocy ze strony rządu.

Podobnie jak zdecydowana większość firm, tak i my przeszliśmy głównie na pracę zdalną, prowadząc i koordynując zadania z odległości. Wymaga to nabywania na bieżąco dodatkowych umiejętności, dostosowania pracy do całkowicie innych warunków. Uczymy się nowych rzeczy, by móc nadal pracować i wspierać naszych klientów.

W odróżnieniu od przedsiębiorców uzależniających oferowanie usług od bezpośredniego kontaktu z klientami,  my jesteśmy w stanie prowadzić sprawy na odległość. Zachęcamy klientów do kontaktu z naszą kancelarią poprzez mail lub telefonicznie, a gdy sprawa będzie tego wymagała, również do przesyłania w formie skanów i plików dokumentacji dotyczącej danej sprawy pod adres kancelaria@kuligwyporska.pl 

Aktualnie pracujemy również nad rozszerzeniem naszych usług o możliwość udzielania porad prawnych przez internet, tak by każdy z nas, zarówno prawnik, jak i nasz klient, mógł w bezpiecznej odległości omówić daną sprawę. Potrzebujemy jeszcze chwili na skoordynowanie usług porad on line i  udostępnienia wygodnej dla klientów płatności, a gdy będziemy już gotowi, informacja pojawi się zarówno tutaj, jak i na naszej stronie.

M.L.

Czytaj poprzedni

Restrukturyzacja

Czytaj następny

Tarcza Antykryzysowa – wniosek RDZ o zwolnienie z ZUS