Upadłość – wszystko co musisz o niej wiedzieć

Jako profesjonalny podmiot świadczący usługi prawne wiemy, że analiza własnej sytuacji prawnej może być trudna, dlatego też dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Kancelaria Radcy Prawnego Wiesława Kulig Wyporska przygotowała dla Ciebie artykuły, z których dowiesz się, w jaki sposób możesz ogłosić upadłość bądź chronić swoją firmę przed bankructwem.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy możesz ogłosić upadłość konsumencką bądź w jaki inny sposób możesz ratować swoją firmę, przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie pytania i odpowiedzi w zakresie omawianego tematu, które pomogą Ci okreslić wstępnie Twoją sytuację.

Kancelaria Radcy Prawnego Wiesława – Kulig Wyporska zajmuje się szeroko rozumianą upadłością zarówno konsumencką (KLIK), jak i upadłością, która została przewidziana dla osob prowadzących działalność gospodarczą lub byłych przedsiębiorców (KLIK). Aby przedsiębiorcy mogli korzystać z Naszej wiedzy i doświadczenia, wychodzimy im naprzeciw z pomocą poprzez branie udziału w postępowaniach restrukturyzacyjnych (KLIK), w których Nasz zespół jest nastawiony na wyciągnięcie Twojej firmy z kłopotów finansowych. Co więcej, w dobie panującej pandemii COVID – 19, gdy obawiasz się o własne przedsiębiorstwo czy dalsze pozostanie na rynku pracy, możemy w przypadku wyrażenia chęci ratowania swojego przedsiębiorstwa przeanalizować Twoją sytuację pod kątem skorzystania z pomocy publicznej (KLIK).

Czytaj poprzedni

Zmiany dotyczące wystawiania faktur VAT

Czytaj następny

Upadłość konsumencka osoby fizycznej